073 55 773 55
Працюємо з 10:00 до 18:00

Інформація про доставку

Доставка по Україні:

    Наш інтернет-магазин співпрацює з транспортною компанією Нова Пошта.

    Що включає в себе вартість доставки Новою Поштою:

    -Доставка замовлення склад-склад або адресна доставка додому;

    -Додаткове дерев'яне обрештування товару для меблів, дзеркал, душових кабін,ванн і всієї кераміки;

    -Комісія за повернення грошей (накладений платіж);

        Замовлення може бути відправлене як по повній передоплаті, так і накладеним платежем. У разі повної передоплати покупець економить на відсутності комісії за накладений платіж.

    Накладений платіж - це можливість оплатити замовлення при отриманні. В цьому випадку покупець додатково оплачує комісію за повернення грошей в розмірі 2% від суми + 20 грн за оформлення (послуга нової пошти). Якщо вартість доставки перевищує 1000 грн, замовлення відправляється накладеним платежем тільки після часткової мінімальної передоплати в розмірі 400 грн.

    Шановні Покупці! Всі замовлені Вами товари в обов'язковому порядку перевіряються перед відправленням. У тих рідкісних випадках, коли при отриманні товару Ви виявляєте пошкодження товару, будь ласка, повідомте про це представника інтернет-магазину і обов'язково підпишіть Акт, що фіксує пошкодження, який видає представник транспортної компанії. Це дозволить інтернет-магазину стягнути з транспортної компанії застраховану вартість пошкодженого товару. Ваше замовлення буде відправлено Вам повторно.

Доставка по Львову:


Вартість доставки товару до під'їзду (воріт приватного будинку):

 

    Мінімальна вартість 100 грн (малогабаритні товари до 15 кг).

    Віддалені райони міста тарифікуються окремо.

    Підйом товару на поверх, а також його занесення в вартість доставки не входять.


    Безготівкова форма оплати.

    Наш магазин працює на єдиному податку без ПДВ. Оплатаза безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми, згідно Рахунку, який ви зможете отримати по електронній пошті після оформлення замовлення.

 

    Важливо! При замовленні товарів, що поставляються під замовлення, не залежно від способу оплати, необхідно буде внести передоплату в розмірі від 10% до 50%. Якщо замовлений вами товар відноситься до цієї групи, про це вам повідомлять наші менеджери.